Şartlar ve Koşullar

Bu internet sitesinin ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen Firmamıza aittir. "Gizlilik politikamız" ve "Site Kullanım Şartlarımız" zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, Gizlilik Politikamız ve Site Kullanım Şartlarımızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğindeki telif hakları ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım, ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Firmamızdadır. İnternet sitemizde açıkça belirtilmedikçe hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Herhangi bir sitede E-Bardak  logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin E-Bardak 'a ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir.

Sitemize üye olurken verdiğiniz bilgilerin ve mail adresiniz doğruluğundan emin olunuz.

18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe ve bahsedilen türde bir izin olmadan bu internet sitesinde yasal eylemlerde bulunamazlar.

Firmanıza Özel Olarak Üretilen Özel Basım Logolu Karton Bardaklarınız Size Özel Olduklarından iade alınması, Başka Fİrmaya yada Kişilere Satılabilmesi Söz Konusu Kesinlikle Değildir.

E-BARDAK.COM © 2018