Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında E-Ticaret yaparak Ülkemizde İlk ve Tek Özel Basım Logolu Karton Bardak Yapan Firma Olarak Sektörde Öncü, Takip Edilen ve her iyi Firma gibi Kopyalanmaya Çalışılan Bir Firmadır.

7 oz Karton Bardaklar ile başladığımız Özel Basım Logolu Karton Bardak Üretimine Şimdi de Yine Türkiye de İlk ve Tek 4 oz ve 8 oz Özel Basım Logolu Karton Bardak Üretimine 1 Ekim 2015 Tarihi İtibariyle Başlamış Bulunmaktayız.

Firmaların Kurumsal Kimliklerini Ön Plana Çıkarmaları için “ Sende Logolu Karton Bardağını Yap, Rakiplerine Fark At ” Sloganımızla E-Bardak.com Hızlı Üretim Süreci ve Müşterilerine Hızlı Geri Dönüşleriyle ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Tam Anlamıyla Çalıştırmaktadır.

 

Baskı Teknolojimizle En Hızlı Üretimimizi Yapıyor ve Aynı Gün Kargoya Teslim Etmek İçin En Seri Şekilde, Siparişlerimizin Gönderimlerini Yapabiliyoruz.

Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetin Daha da Hızlı Daha da  Kaliteli Yapılabilmesi İçin İse Yeni Teknolojileri İnsan Sağlığına Zararsız Şekilde Olanlarını Araştırarak, Sürekli Deneyerek, Testlerle Kendimizi Geliştiriyoruz, Geliştirmeye de Devam Ediyoruz.

E-BARDAK.COM AİLESİ.

E-BARDAK.COM © 2018